Початком розвитку торгової марки «Армікс» було створення власної сучасної лабораторії для втілення нашої основної місії – робити український продукт європейської якості.

Ми створюємо професійну будівельну хімію з найвищими характеристиками. Лише спробуйте і переконайтеся в цьому!

Завдяки скурпульозному підходу у розробці рецептур та нашій професійній команді – ми можемо з впевненістю сказати, що ми досягли своєї мети.

Відтворити відео
Чому нас обирають?
Власна лабораторія
Ми дбаємо, щоб наша продукція мала найкращі характеристики в своїй ціновій категорії, тому ми постійно вдосконалюємо рецептуру для кожного продукту
Найсучасніші технології
Вся наша продукція проходить перевірку на кожному етапі виробництва і виготовляється за найсучаснішими технологіями в які ми інвестуємо щороку
Постійно вдосконалюємось

Наша команда розробників підвищує свою кваліфікацію, беручи участь у конференціях, семінарах та навчаннях у профільній сфері як в Європі, так і в Україні.

Armix family

Люди – це основа нашого бізнесу.

Ми притримуємось принципу – відноситись до працівників і партнерів, як до родини, щоб співпраця з нашою компанію була для них приємною і залишала тільки позитивні емоції.

Працюючи в компанії “Армікс” кожен працівник відчуває себе як у родині, де про нього подбають, навчать новому та допоможуть професійно зростати.

А партнери відчують підтримку на кожному етапі співпраці, розуміння в проблемних ситуаціях, і стимулювання їхнього розвитку разом з нами.

Чуємо наших клієнтів!
+38 (095) 0000 199

Для покращення нашої продукції – ми відкрили гарячу лінію, на яку може зателефонувати кожен споживач і розповісти про свої враження від використання продукції Армікс та співпраці з нашими дистриб’юторами. Ми хочемо вдосконалюватись кожного дня, тому думка  наших клієнтів для нас дуже важлива.

Виробничі потужності

Виробництво «Армікс» розташовано поблизу м. Львова у смт. Шкло. Загальна площа виробництва – 2,5 га. Складається з трьох цехів:

  • Виробництво готової продукції
  • Виробництво сухих сумішей
  • Складських приміщень для зберігання готової продукції та сировини

Загальна виробнича потужність – 10 тис тон на рік. В планах збільшення обсягів виробництва в кілька разів протягом двох років.

Нашою компанією вже представлено більше 30 найменувань продукції, і кожного року їх кількість зростає.

виробництво армікс