Про компанію Армікс

ПРО КОМПАНІЮ АРМІКС

Початком розвитку торгової марки «Армікс» було створення власної сучасної лабораторії для втілення нашої основної місії - робити український продукт європейської якості.

Ми створюємо професійну будівельну хімію з найвищими характеристиками. Лише спробуйте і переконайтеся в цьому!

Завдяки скурпульозному підходу у розробці рецептур та нашій професійній команді - ми можемо з впевненістю сказати, що ми досягли своєї мети.

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ НАС

Власна лабораторія

Ми дбаємо, щоб наша продукція мала найкращі характеристики в своїй ціновій категорії, тому ми постійно вдосконалюємо рецептуру для кожного продукту

Найсучасніші технології
Вся наша продукція проходить перевірку на кожному етапі виробництва і виготовляється за найсучаснішими технологіями в які ми інвестуємо щороку
Постійно вдосконалюємось

Наша команда розробників підвищує свою кваліфікацію, беручи участь у конференціях, семінарах та навчаннях у профільній сфері як в Європі, так і в Україні.

ARMIX FAMILY

Ми притримуємось принципу - відноситись до працівників і партнерів, як до родини, щоб співпраця з нашою компанію була для них приємною і залишала тільки позитивні емоції.

В Армікс кожен працівник відчуває себе як у родині, де про нього подбають, навчать новому та допоможуть професійно зростати.

Наші партнери відчують підтримку на кожному етапі співпраці, розуміння в проблемних ситуаціях, і стимулювання їх розвитку разом з нами.

ВИРОБНИЦТВО

Виробництво «Армікс» розташовано поблизу м. Львова у смт. Шкло. Загальна площа виробництва – 2,5 га.

Загальна виробнича потужність – 10 тис тон на рік. В планах збільшення обсягів виробництва в кілька разів протягом найближчих двох років.

Нашою компанією вже представлено майже 40 найменувань продукції, і кожного року їх кількість зростає.