Систему утеплення Armix використовують у програмі “Теплий дім”

Про важливість цієї програми розповів міський голова Львова Андрій Садовий. З його слів, енергозбереження є найважливішим пріоритетом у сучасному будівництві. Тільки у Львові програмою “Теплий дім” скористалися понад 100 ОСББ та ЖБК. Зокрема в 2019 р. було здійснено тепломодернізацію багатоповерхового будинку по вулиці Патона, 27 за допомогою матеріалів ТМ «Armix».

Застосування системи утеплення для будинку дозволяє економити 50% витрат на опалення, стверджує мер Львова, а витрати на тепломодернізацію окупаються лише за 2 роки.

«Термомодернізація будинку — це ключове завдання, що дозволяє самим мешканцям зекономити на оплаті за енергоносії та зменшити витрати газу, теплоносія тощо. У Львові ми з бюджету міста щороку дофінансовуємо такі заходи по програмі „Теплий дім“. І станом на зараз усі заявки, які подають мешканці, отримують позитивний розгляд та дофінансування. Це одна з найважливіших програм для міста»,

— підкреслив міський голова, передає офіційний сайт Львівської міської ради.

Відзначимо, що застосування нашої системи утеплення в такій важливій державній програмі, як «Теплий дім», свідчить про довіру до якості продукції компанії з боку виконавців та чиновників і високий рівень репутації бренду «Armix».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *