Силікат-силіконова штукатурка Armix: всі переваги

Силікат-силіконова штукатурка завойовувала популярність на ринку за свої високі та надійні параметри. Вміст силікону у складі дозволяє цій штукатурці відштовхувати пил. Створюється так званий “ефект самоочищення”, що особливо актуально для будівель, розташованих біля доріг з високою інтенсивністю руху та інших місцях підвищеного забруднення.

Силікат-силіконова штукатурка Armix має два фактурні малюнки для декорації – «короїд» та «баранек». У першому використовується розмір зерна 1,5 мм та 2,0 мм, а у другому 2,0 мм, 2,5 мм та 3,0 мм.

У її складі також є добавки, які підвищують параметри захисту від впливу ультрафіолету, опадів, дощу, різких перепадів температур та інших атмосферних навантажень на фасад.

Ще одна перевага такої декоративної штукатурки – вона довго зберігає насичений колір, не даючи поверхні вицвітати під зовнішнім впливом. Відбувається це за рахунок присутності у складі силікату – калійного скла, що дозволяє зберегти відтінки від вигоряння, а сам фасад від стирання.

Застосовувати силікат-силіконову штукатурку можна на багатьох мінеральних основах, зокрема на бетоні, цементних, цеметно-вапняних, гіпсових штукатурках.

Важливим параметром штукатурок SBX та SKX є їхня стійкість до появи цвілі та грибків. За рахунок силіконових добавок, волога, в якій заводяться мікроорганізми, не затримується на фасаді. Ця характеристика працює не лише як захист від біокорозії, а й як спосіб відштовхувати сольові розчини, що містяться у вологому повітрі. Тому доглядати таку поверхню дуже легко. Достатньо вимити її чистою водою.

Майстру буде дуже легко працювати зі штукатурками Armix. За рахунок модифікаторів реології, які містяться в їх складі, матеріал легко наносити на поверхню, він не обсипається і легко піддається затиранню. Для того, щоб працювати зі штукатуркою SBX і SKX було ще легше, рекомендується попередньо на основу нанести шар ґрунтуючої фарби Armix GF-2 на силіконовій основі, яка містить у своєму складі кварцовий пісок. На таку поверхню буде легше наносити декоративний шар. А щоб отримати правильне попадання в колір, грунтуючу фарбу необхідно пофарбувати в той же відтінок, що і штукатурку. У цьому випадку, фасад довгі роки зберігатиме красивий колір без розводів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *