Компанія "Армікс" проводить навчальні семінари для своїх партнерів

Проведення навчально-ознайомчих семінарів для партнерів є одним з найважливіших напрямків діяльності компанії «Армікс». Адже наші фахівці впевнені, що мало створити добрий продукт, потрібно ще навчити клієнта (виконавця) правильно його використовувати.

Щоб розробити кожен з наших продуктів, будь то клей для плитки або утеплювача, фарба, штукатурка чи ґрунтовка, технологи компанії «Армікс» провели величезну кількість випробувань у власній лабораторії та створили по-справжньому якісні продукти, якими можна пишатися. Але неправильне використання споживачем, без дотримання наших рекомендацій, може спричинити руйнування цілісної системи продукту і значно погіршити його параметри.

Саме про це йшла мова на двох навчальних семінарах, які компанія «Армікс» провела в цьому році. Наприклад, навіть таке просте питання “Чим краще розводити фарбу?” викликало цікаву дискусію між співробітниками компанії “Армікс” і партнерами. Наші технологи наполягають на тому, що фасадну акрилову фарбу або фарбу для внутрішніх робіт «Армікс» краще розводити універсальним ґрунтом нашого виробництва. Цією ж ґрунтовкою можна обробити робочу поверхню перед нанесенням фарби. Такий спосіб дозволить уникнути погіршення параметрів фарби, і при цьому створити зручну консистенцію для роботи майстра. А звичайну воду для розведення наші фахівці не рекомендували партнерам використовувати для цих цілей.

Це лише одне з багатьох питань, що обговорювалися під час навчального семінару. Фахівці «Арміксу» відповіли на питання «Чим відрізняється акрилова фарба від силіконової та силікатної?», «чому ціна на фарбу суттєво відрізняється у різних виробників?», «якою грунтовкою можна розводити фасадну фарбу»?, «яку штукатурку вибрати для фасаду?» та багато іншого.
Особливо відзначимо, що всі подібні зустрічі з нашими партнерами проходять в обстановці дружнього, відкритого спілкування. При цьому компанія отримує дуже цінну інформацію від професіоналів-практиків, які щодня стикаються з різними проблемами під час виконання будівельних або ремонтних робіт.

Якщо у Вас є бажання прийняти участь у нашому наступного семінарі, підпишиться на нашу сторінку на Фейсбук, а зателефонуйте на нашу інформаційну лінію (095) 0000 199.

Ми цінуємо кожного партнера!

Поділитися цією сторінкою в соціальних мережах
Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on skype
Share on email
Share on telegram
Читайте також

Що таке програма «Енергодім» і як зменшити витрати на опалення

Новинка: Високоеластичний клей для плитки Armix PL-S+

Армікс візьме участь у наймасштабнішій будівельній виставці України 

ТОП-3 причин почати ремонт квартири цієї весни