Фасадна фарба Armix XF поступила у продаж

Силіконова фасадна фарба ARMIX XF призначена для декорування зовнішніх стін будівель, володіє стійкістю до стирання, атмосферостійкістю, паропроникністю та високою покрівельною здатністю. Фарба застосовується для фарбування фасадів будівель (мінераловатний та пінополістирольний утеплювач) та захисту від біодеградації (мох, пліснява, грибок).

Ця фасадна фарба використовується для оновлення кольору декоративних штукатурок та попередньо пофарбованих поверхонь. Утворює матове, дрібнозернисте, покриття з низькою пропускною здатністю води. Є частиною системи теплоізоляції ARMIX.

Продукт доступний в різних кольорах у відповідності з палітрою фасадних виробів ARMIX.

Властивості

Призначення

Силіконова фасадна фарба ARMIX XF призначена для декорування зовнішніх стін будівель, володіє стійкістю до стирання, атмосферостійкістю, паропроникністю та високою покрівельною здатністю. Фарба застосовується для фарбування фасадів будівель (мінераловатний та пінополістирольний утеплювач) та захисту від біодеградації (мох, пліснява, грибок). Продукт використовується для оновлення кольору декоративних штукатурок та попередньо пофарбованих поверхонь. Утворює матове, дрібнозернисте, покриття з низькою пропускною здатністю води. Є частиною системи теплоізоляції ARMIX. Продукт доступний в різних кольорах у відповідності з палітрою фасадних виробів ARMIX.

Підготовка основи

Основа повинна бути сухою, міцною та очищеною від забруднень (пил, бруд, залишки фарб та ін. ), які негативно впливають на адгезію та вигляд покриття. Слабкі основи та ті, що осипаються слід проґрунтувати ґрунтівкою Armix «G-1», а основи з надлишковим водопоглинанням – ґрунтівкою глибокого проникнення Armix «G-2».

Приготування

Продукт є готовим до використання. Перед використанням перемішати міксером з насадкою, при малих обертах, до отримання однорідної консистенції.

Виконання робіт

Фарбувати бетонні, цементі, цементно-вапняні поверхні та мінеральні чи полімерно-мінеральні штукатурки в системах утеплення можна не раніше ніж через 7 діб (не менше 21 доби для бази «С»). Роботу проводити за допомогою пензлика, валика або фарборозпилювача. Допускається розведення першого шару фарби чистою водою або ґрунтом G-3 ARMIX не більше ніж на 10%. При нанесенні фінішного шару фарбу не рекомендується розводити, для досягнення кращого результату. Для отримання покриття відповідної якості та вигляду фарбу слід наносити у два шари. При фарбуванні темних, контрастних основ існує ймовірність, що буде необхідно додатковий шар фарби. Роботу на великій поверхні проводити без перерви. Нанесення повторного шару можна проводити через 4-5 годин в залежності від вологості та температури зовнішнього середовища. Роботи рекомендовано проводити при температурі від +5°C до +30°C та відносній вологості до 60%. За інших умов час висихання може змінюватися. При фарбуванні слід уникати впливу прямого сонячного проміння, дощу, пилу та вологих чи нагрітих поверхонь; захищати до їх повного висихання з метою уникнення порушення вигляду та якості кінцевого шару! Даних умов слід дотримуватись протягом 3 діб після фарбування. Витрата залежить від стану та фактури основи, методу фарбування та навиків виконавця.

Важливо!

Неправильне застосування може призвести до різниць кольору на пофарбованих поверхнях. Для збереження рівномірності кольору рекомендовано тонувати фарбу однієї партії, яка вказана на упаковці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *