Армікс бере участь у програмі енергоефективності «Енергодім»

Більшість багатоповерхових будинків в Україні потребують модернізації та утеплення. Зараз, коли більша їх частина перейшла під управління ОСББ, все фінансове навантаження по поліпшенню енергоефективних будинків лягла непосильним тягарем на мешканців.

Щоб допомогти пересічним українцям компенсувати витрати на утеплення своїх квартир, Державний Фонд Енергоефектівності за фінансової підтримки Європейського союзу, Міжнародної фінансової корпорації та Німецького товариства міжнародного співробітництва створив програму “Енергодім”.

Що отримають мешканці будинків ОСББ після того, як їх будівлі модернізують і утеплять? Крім того, що Фонд компенсує їм більшу частину витрат на утеплення будинку, їх рахунки за комунальні послуги зменшаться мінімум удвічі. Також з’явиться низка інших переваг. Наприклад, вартість житлоплощі в енергоефективному будинку суттєво виросте в ціні, а зовнішній вигляд будівлі буде тішити око.

Компанія “Армікс” також підтримує програму “Енергодім”, надаючи свої системи утеплення для ОСББ. Наприклад, у Львові до програми Фонду потрапили будівлі за адресами: вул. Патона, 15; Патона, 27; Караджича, 9А та інші.

Відзначимо, що програма компенсації має термін дії. Вона затверджена до 31 грудня 2023 року, тому власникам квартир в багатоповерхових будинках необхідно поквапитися, щоб потрапити в учасники фінансування.

Докладніше про програму “Енергодім” читайте за посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *