Штукатурна сітка для фасадів: для чого потрібна і якою буває?

Штукатурна сітка застосовується для закріплення шпаклювального шару на фасадних системах, а також всередині будівель із застосуванням гіпсу для покращення параметрів міцності, еластичності покриття. У будівництві це називається армування. У такий спосіб закріплюють не тільки штукатурку, але і бетонне та цементно-піщане покриття. Армування суттєво збільшує термін служби ремонту і робить поверхню менш вразливою до різних ушкоджень (тріщин, впадин тощо).

Сітки бувають різних видів, але зупинимося на тих, що використовуються для накладання штукатурного (армуючого) шару в системах теплоізоляції, а також всередині будинків. Будівельний ринок в Україні насичений великим асортиментом сіток для робіт будь-якого рівня складності. Зокрема саме лугостійку сітку зі скловолокна пропонує український виробник матеріалів для систем утеплення “Армікс”.

Зазвичай, якщо потрібно нанести тонкий шар шпаклівки всередині, використовується кладочна пластикова сітка. В системах теплоізоляції використовується тільки лугостійка сітка зі скловолокна із різним розміром вічка. Найзручніша для цих цілей 5х5 і 4х4.

Універсальна сітка з дрібними осередками 6х6 міліметрів використовується для аналогічних цілей. Вона виготовлена з матеріалу поліуретану. Її використовують не лише для стін, але і для стелі. Існує також середня універсальна штукатурна сітка з вічками 13х15 міліметрів і велика – 22х35 міліметрів.

Найбільш стійким (вірним) варіантом є сітка зі скловолокна 5х5 міліметрів. Цей варіант потрібно використовувати, якщо поверхня вразлива до хімічних реакцій і перепадів температури (тобто для фасадних робіт).

Сталева сітка – варіант більш серйозний. Розміри осередків такої сітки досягають до 30 міліметрів. Але можна замовити і менше, залежить від виду роботи. Сітка з металу витримує найбільші навантаження, проте вона абсолютно не пристосована до опадів – може швидко заіржавіти. Тому її вкрай рекомендують використовувати тільки для внутрішніх робіт.

Де купити штукатурну сітку в Україні?

Купити штукатурну сітку “Armix” можна у дистриб’юторів в Києві, Львові, Дніпрі, Луцьку, Івано-Франківську та інших містах України.

Сітка для штукатурки бренду “Армікс” відрізняються стійкістю до токсичних хімічних сполук, які містяться у клеях і шпаклівках, мають високу стійкість до навколишнього середовища і механічних пошкоджень. Завдяки високим параметрам матеріалів, які використовуються при виробництві, а також постійний контроль якості, дозволяє такій сітці найбільш оптимально виконати свої функції і успішно служити вам до наступного ремонту.

Сітку “Armix SS-160” можна сміливо використовувати у фасадних роботах, утепленні будинку або просто як надійне армування основ під час внутрішнього ремонту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *